Зараз ніхто не вірить, що він виграє, але коли оголосять результати всі здивуються! Астролоr звернувся до укрїнців

Астролог розповів, що з 8 березня планети вишикувалися таким чином, що Уран увійшов в зодіакальний знак Тельця

При цьому Уран – це великі зміни, а Україна за Григоріанським календарем і фізично пов’язана саме з цим знаком Зодіаку, який входить на сім років.

Як заявив відомий астролог Влад Росс, Україну чекають сім років тотальних змін, а також “сім років разрубання гордієвого вузла корупції і економічне зростання” .

Він повідомив, що починаючи з 2021 року, коли з’єднаються дві планети, найбільші в сонячній системі – Юпітер і Сатурн – в знаку водолія, Україну чекає дуже велике перетворення, але українці не повинні втратити цей шанс, наданий Ураном. Також Росс передрік результат майбутніх президентських виборів.

“Завдяки Урану і його входженню в зодіакальний знак Тельця, може повністю змінитися політична ситуація в Україні: хто сьогодні був зверху, завтра буде вже внизу. Тому я дотримуюся своїх прогнозів , що переможе “темна конячка”, людина, від якої ніхто не очікує, що вона стане президентом “, – підкреслив астролог.

За його словами, ця перемога дозволить в 2024 році з’явитися можливості реального приєднання України до НАТО і Євросоюзу, коли Юпітер увійде в зодіакаль ий знак Тельця.

“Юпітер – це велике щастя, а Телець – це наша країна. Коли ми проводили Євро-2012, Юпітер був у Тельці, і ми блискуче це зробили. Тобто країна була на підйомі. І ось через 12 років, в 2024 року знову з’являться такі шанси “, – додав Росс.

Також Росс недавно передрік фальсифікації на виборах.

выборы
« В день виборів – 31 березня – можна очікувати буйства фальсифікацій, туману і обману на виборах. В результаті всього цього результат першого туру виборів може потрясти українців – він виявиться просто фантастичним. Результат, який покажуть, просто здивує, тому що рейтинги кандидатів, які показували соціологічні компанії до 31 березня, будуть кардинально відрізнятися від картини, яку покажуть вибори », – зазначив він.

Джерело