Заворотнюк перестала подавати ознаки життя: лікарі щойно повідомили страшну звістку

Спливли нові подробиці про стан госпіталізованої російської актриси Анастасії Заворотнюк

Зірку серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасію Заворотнюк підключили до апарату ШВЛ, який підтримує останні хвилини її життя повідомляє Telegram-канал  Mash.

Знаменитість в комі, у неї набряк мозку і множинні ускладнення на тлі хвороби. Стан Заворотнюк підтримують за допомогою медикаментів, однак, лікарі підкреслили, що артистці залишились лічені години і категоричною протипоказана операція і спецтерапія.

Анастасія Заворотнюк вже не може дихати самостійно, медики підключили її до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Нагадаємо, що у російській актрисі Анастасії Заворотнюк в лікарню терміново приїхали мати і чоловік, оскільки її здоров’я похитнулося ще більше.

«Чоловік актриси Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов і її мама ввечері в суботу, 14 вересня, терміново прибули в лікарню. Родичі актриси, у якої за повідомленнями, четверта стадія раку головного мозку були дуже схвильовані », – йдеться в повідомленні.

Журналістам вдалося з’ясувати, що з-за важкого стану актриси і виснаження організму, у неї почалося запалення легенів.

Продюсер Андрій Разін стверджує, що зараз до Заворотнюк нікого не пускають, а медики побоюються робити які-небудь прогнози.

Як повідомлялося раніше, лікарі зупинили лікування Анастасії Заворотнюк. Рішення припинити інтенсивну терапію був прийнято сьогодні, після погіршення стану актриси. Перед цим, Анастасію писали з клініки в Польщі – подальше лікування їй протипоказано.

Відзначимо, що Заворотнюк зверталася в кілька клінік, але тільки одна клініка в Москві погодилася прийняти її. Однак сьогодні і там їй припинили спеціалізовану терапію.

За останніми даними, у Анастасії Заворотнюк паралізувало праву сторону тіла. Лікарі діагностували у актриси парез правої частини тіла на тлі важкої хвороби. Також вражена права рука. Актриса і раніше знаходиться в реанімації, куди її привезли з польської клініки.
«Нейрохірурги планують провести операцію Анастасії Заворотнюк. Але стан актриси робить будь-яке втручання дуже небезпечним », – йдеться в одному з повідомлень.