Завтра циклон увірветься в Україну, готуйтеся

Завтра, 18 січня, в Україну «увірветься» активний циклон з Південнозахідної Європи

Про це повідомила синоптик Наталія Діденко.

“18 січня в Україну увірветься активний циклон з південного заходу Європи. Он він, красунчик, зараз пишається собою на супутниковому фото,  десь в районі Хорватії, Угорщини, Боснії й Герцеговіни. Циклон йде у північно-східному напрямку, тобто, до нас, в Україну. Тому завтра”, – попередила синоптик.

За її словами, найбільш складними очікуються погодні умови уздовж траєкторії циклону – Одеській, Миколаївській, Херсонській, південний захід Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Київській, Черкаській, Сумській та Дніпропетровській областях.

Діденко також уточнила, що буде найбільш важливим нюансом завтрашньої погоди.

«Ще один нюанс завтрашніх метеоумов – сильний штормовий вітер. Завивати буде потужно всюди, крім заходу України», – підкреслила синоптик.

Жителям столиці, за її словами, завтра варто готуватися до погодного «свинства».

«Київ завтра, згідно прогнозу, потрапляє в зону дії циклону. Але це буде так делікатно, що десь в глибині душі підозрюю маленьку порцію свинства від атмосфери. Місцями мокрий сніг, дощ, штормовий вітер і ожеледь. Температура буде близько 3 градусів морозу», – сказала вона.

Більш того, Діденко розповіла, коли українцям чекати нову «порцію» морозів.

«Забігаючи трохи наперед. Візьміть до уваги: ​​з 23 січня в Україну прийде нова порцію серйозних морозів. Ну, а поки насолоджуємося відлигою, циклоном і сильним вітром », – зазначила синоптик.

джерело