«Завжди знає, що робити»: Стала відома правда про те, хто такий насправді Вадим Абрамов і чому він покинув програму «Ревізор»

Популярність на Вадима Абрамова звалилась раптово.


В Україні чоловік став відомим завдяки шоу «Ревізор». Здавалося б, важко буде замінити Ольгу Фреймут на посаді головного “перевіряльника” ресторанів, готелів, магазинів. Її ім`я завжди асоціюватиметься з « Ревізором». Тож не дивно, що на Вадима звалився шквал негативних відгуків глядачів, які не могли сприйняти його в ролі ревізора. Однак Абрамов довів, що може впоратись не гірше, ніж Фреймут. Та й зрівнювати нічого, адже його ревізії чоловічі, рішучі, без зайвих емоцій. Варто зауважити, що для Вадима програма «Ревізор» не є дебютом на телебаченні, передаєКорупція.СтарРаніше чоловік працював телеведучим ранкової програми, комедійного ток-шоу. Брав участь у виставах театру-студії імпровізації «Чорний квадрат». Вадим Абрамов закінчив школу із золотою медаллю, навчався на факультеті менеджменту і маркетингу. До того ж, чоловік є поліглотом. Він знає французьку, англійську та іспанську мови. Також Вадим стежить за своїм зовнішнім виглядом, як і годиться тим, хто працює в кадрі.
Абрамов любить стильно вдягатись, слідкує за модними тенденціями, співпрацює з дизайнерами. Також чоловік любить подорожувати світом. Обожнює країни Середземномор`я, не менше любить мегаполіси. Вадим Абрамов любить перебувати серед людей, тим паче в незнайомих місцях, де ніхто його не впізнає. Йому подобається спостерігати за перехожими, їхніми рухами, обличчями, сидіти у затишній кав`ярні і дивитись на бурхливе життя міста або навпаки – на спокійну гармонію.
Вадим Абрамов займається спортом і добре готує. Просто мрія будь-якої жінки. Втім як мудрий чоловік, Вадим ретельно приховує своє особисте життя. Вадим ретельно приховує своє особисте життя і невідомо чи є у нього кохана чи ні.Однак можна припустити, що претенденток є чимало, оскільки такий талановитий красень не може залишатись без уваги жінок. Сам Вадим у інтерв`ю мимоволі заявляє, що для нього більше значення має внутрішній світ, а не зовнішність. Важливо, щоб жінка чимось захоплювалась, читала, мала плани на майбутнє та мрії. Також добре буде, якщо вона полюблятиме такі ж види відпочинку, як і Вадим. Наприклад, відвідувати музеї, танцювати у нічному клубі, спілкуватись з новими людьми. Найкращим союзом Абрамов вважає стосунки двох протилежностей, які зможуть вчитись чогось один від одного і так всебічно розвиватись. Також Абрамов віджартовується на тему особистого життя, кажучи, що серце чоловіка завжди трохи вільне. Все-таки вміє вдало ухилитись від відповіді
Абрамов неодноразово в інтерв`ю говорив, що найбільше не любить у людях брехливості. Його це виводить із себе. Ще одна риса характеру, яка не до вподоби Абрамову –це небажання змінюватись і змінювати щось на краще. На думку, чоловіка потрібно завжди вдосконалюватись і розвиватись. Тож Вадим не підпустить до себе нещирої та пасивної жінкиНа екрані Вадим Абрамов постає досить дебелим чоловіком. Його зріст становить 192 сантиметри,вага- 85 кілограмів. Важко уявити чоловіка без густої, проте акуратної бороди. Цей атрибут вирізняє Вадима і, безумовно, додає йому мужності та привабливості. Завжди ошатний, одягнений стильно та зі смаком, охайно, чоловік завжди привертає увагу. У ревізіях закладів Абрамов показав себе, як розумну, рішучу людину, яка завжди може гідно відповісти, підібрати слушні слова і зробити правильні висновки. Вадим Абрамов може порозумітись будь з ким, не тільки через знання багатьох мов, а й завдяки тому спокою, виваженості та щирості, яку випромінює чоловік.
<>Вадим не тільки зовнішньо, а й внутрішньо є справжнім чоловіком – рішучим, вольовим і цілеспрямованим. Його батько покинув сім`ю, тож хлопцю довелось взяти віжки правління родиною у свої руки. Вадим чітко розумів, що має стати головою сім`ї і всіляко допомагати мамі- матеріально і морально. Ведучий почав працювати з 15 років, аби прогодувати родину. Вадим Абрамов часто радиться з мамою, але рішення приймає сам, адже змалку був самостійним. Для Вадима сім`я відіграє важливу роль у формуванні особистості. Хоча чоловік не часто погоджується з точкою зору мами, але завжди дослухається до її слів.>Вадим Абрамов вже вкарбував своє ім`я в історію програми, однак він вирішив піти з проекту. Офіційної причини не відомо. У ЗМІ з`явилась інформація, що він хоче побудувати кар`єру на російському телебаченні, можливо, у програмі «Ревізорро». Ймовірно, Вадим вирішив переїхати в іншу країну, що унеможливлює роботу в українському «Ревізорі», оскільки постійно треба бути готовим до зйомок. Вадим Абрамов офіційно не коментує, чому вирішив покинути український проект. Хай там як, він зізнається, що шоу стало для нього неабияким досвідом, він познайомився з багатьма людьми і багато дізнався про готельно-ресторанний бізнес і механізм роботи обслуговувального персоналу. Напевно, Вадим знає, що робить і має далекоглядні плани на майбутнє, хоче спробувати себе у різних амплуа.
Джерело