Заява Порошенка від якої всі “прозріли”. Ви навіть собі уявити не можете, що насправді задумав Зеленський…

Ніхто не знає стратегію нового президента України Володимира Зеленського. За три місяці його президентства так і не зрозуміло, яким курсом він планує йти.

Про це в інтерв’ю телеканалу ZDF розповів п’ятий президент України Петро Порошенко.

“Ніхто не знає, тому що стратегія нашого нового президента — це, як ми називаємо в Україні, “кіт в мішку”. Всі пояснюють, що нам потрібні парламентські вибори для продовження реформ. І я дуже пишаюся тим, що весь світ заявляє, що за останні п’ять років мого президентства ми зробили більше для процесу реформ, ніж за 25 років до цього. Але минуло три місяці з президентських виборів, і ми не маємо подальших змін”, – наголосив Порошенко.

Разом з тим він додав, що вже бачить перші ознаки російського реваншу в Україні.

“Команда Януковича знищує п’ять років мого президентства, це ті, хто був пов’язаний з Путіним, який вторгся в Україну, це ті, хто є відповідальним за кров на Майдані. Я боюся, що вони повернуться. І я думаю, що це дуже тривожний знак.

Почалися судові процеси проти закону про декомунізацію, судової реформи, утворення незалежної української церкви та багатьох інших. Звичайно, я не вітаю цього. Але я думаю, що ключовим питанням для України є продовження європейської та євроатлантичної інтеграції. І якщо хтось спробує зупинити це чи замінить роботу, виконану досі, на блаблабла, ми не приймемо цього”, – розповів п’ятий президент.