Зeлeнcькuй як і oбiцяв взявcя за нuх: Гpaндioзнa aфeрa 21 cтoлiття poзкрuтa (Відео)

Національний телеканал 1 + 1 підтвердив нашу інформацію! Зеленський взявся за Порошенка і Ахметова.

Грандіозна афера 21 століття Ротердам + буде скасована. Це нищівний удар по двом олігархам.

Екс-президент України Петро Порошенко і олігарх Рінат Ахметов щорічно висмоктували з кишені кожного українця понад 12 мільярдів гривень.

Це воістину афера неймовірних масштабів, яка була побудована на крові української нації.

Володимир Зеленський офіційно пішов проти організованого злочинного угруповання Ахметова-Порошенко і зараз йому як ніколи потрібна наша з вами підтримка!

Зеленський подасть в Раду законопроект про скасування афери століття «Роттердам +».

Нова команда на початку нового тижня обіцяє внести в Раду цілий законопроект про ліквідацію афери століття «Роттердам +», яку вже давно викрили і зрозуміли, що вона доїть по 12 мільярдів гривень на рік з кишень українців в інтересах двох олігархів.

В цей же час Конституційний суд визнав незаконним існування всієї комісії з регулювання електроенергетики , створеної екс-президентом Порошенко ще в 2014 році.

Виходить, що ми всі 5 років переплачували в 9 разів за світло і газ, а всі гроші осідали у пана Порошенка і пана Ахметова на офшорах …

Далі в матеріалі 1 + 1:

Екс-президент України, олігарх  Петро Порошенко  провернув саму грандіозну аферу 21 століття, яка за своїми масштабами перевершила самого Мавроді і МММ.

У цей афері Порошенко перевершив самого Мавроді

Якщо злий геній Мавроді заробляв на дутих купонах МММ, то  Петро Порошенко додумався заробляти на горі, сльозах, трупах і неймовірною злиднях в нашій країні.

Яценюк і Порошенко

Ви уявіть собі, що Петро Порошенко поставив на лічильник всю країну! Вся  країна 5 років поспіль платила данину Петру Порошенко  під час жорстокого кровопролиття і зараз вся правда вилилася назовні.

Петро Порошенко  прийшов до влади з однієї конкретної метою – грабувати народ і стати з олігарха, найбагатшим олігархом.

Ще в 2013 році у нього і його воєнізованої злочинному угрупованні дозрів страшний план, – поставити всю країну на лічильник. Після Майдану у нього вдалося здійснити цей план. Він і Ахметов створили Ротердам+.

У 2014 році, коли наші хлопці гинули в котлах, Петро Порошенко реалізував криваву аферу, через яку кожен українець почав платити данину.

Професійна патріотка Ірина Геращенко тримає кулаки за свого господаря Порошенко

Афера базувалася на світлі. Порошенко і Ахметов вставили свою маржу в ціну за світло і кожен українець, кожен день, 5 років поспіль платив данину в казну олігарха.

Всі подробиці про аферу століття дивіться в наступному матеріалі:

Обов’язково поділіться цим матеріалом зі своїми друзями. Вся країна повинна знати правду!