Зeлeнcькuй: “Вaм, щo мaлo гpoшeй? Нy чeкaйтe, тeпeр бyдe щe мeншe. A якщо щocь нe влaштoвyє – будь ласка, звільняйтеся зараз!”

Зеленський звернувся до правоохоронців із закликом почати працювати як нормальні люди”

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тепер після позачергових виборів у Верховну Раду України пропрезидентська більшість зможе встановити контроль над силовими органами і це дозволить подолати корупцію, а також зупинити потоки контрабанди на митниці. Про це повідомляєкореспондент РБК-Україна.

“Я хочу звернутися до правоохоронних органів, до митників і до всіх чиновників. Я вважаю, що у вас у всіх є шанс виправиться… Країна точно буде іншою. Ми точно розуміємо, що нам потрібно зараз один місяць. Хочу всіх попередити, що почуття, що в нас тільки новенький Баканов, а більше ніякі правоохоронні органи ми не контролюємо, це відчуття пройде після виборів Верховної Ради. У нас буде своя прокуратура, у нас будуть нормальні відносини з національною поліцією. Ми до цього готові”, – заявив Зеленський.

Президент України також порадив всім “почати працювати як нормальні люди”, а також “не скаржитися на маленькі зарплати”.

“Мало грошей? Буде точно менше. Не влаштовує – будь ласка звільняйтеся зараз”, – повідомив Зеленський.

Він заявив, що якщо вони хочуть працювати, то це можна зробити разом.

“Тому що коли у нас буде прокуратура і більшість буде пізно. У понеділок підпишемо указ про боротьбу з контрабандою”, – заявив Зеленський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації

prefiksblog.co.ua