Зeлeнcькuй вuхoдu! В ці хвuлuнu пыд АП тuсячi людей вuмaгaють вiд пpeзuдeнтa нeгaйнo…

Прямо зараз ми з тисячами людей вийшли на мітинг під адміністрацію президента

Адже план Штайнмаєра це капітуляція для України і порятунок для Кремля

План передбачає входження Донбасу в Україну на російських умовах.

Проведення виборів, які ми не зможемо контролювати. Амністія всіх тих, хто вбивав наших громадян. Незаконні збройні формування перетворюються в народну міліцію, але залишають у себе все озброєння. . На тілі України створюється постійно гниючих рана і проведення реформ ускладнень. Про інтеграції в ЄЕС і НАТО можна забути.

З Росії знімаються санкції. Зеленський заявляє своїм виборцям що війна закінчена!

Тут Кремль повинен повернути нам контроль над кордоном. Але це викликає сумнів. Колишні бойовики ОРДЛО засідають в раді, у Кремля розв’язані руки. Всі жертви війни марні. Нам будуть ставити все нові і нові умови.

Є казка про хлопчика, який постійно кричав про вовків. Коли вони з’явилися на самому справі, ніхто не повірив. У наших реаліях казку трохи переробили.

Ми дуже довго чули крики «Зрада». Тепер вона прийшла насправді, тільки більшість ще цього не бачать і спокійно спостерігатимуть капітуляцію України.

Але немає. Україна дуже сильно змінилася за останні роки, і сьогодні громадянське суспільство готове дати відсіч. А якщо Зеленський не зупиниться, то пройде рік, два і ми його винесемо.

Ми відстояли Україну в 2004, захистили в 2014 і не допустимо реваншу зараз!

Сила України в кожному з нас!

Павло Бойко