“Зелене світло” для заробітчан: іще одна країна пообіцяла безвіз

Канада має намір скасувати візовий режим з Україною.

Канада має намір скасувати візовий режим з Україною, тому є надія, що дуже скоро наші співвітчизники зможуть безперешкодно подорожувати до цієї країни – пише Znaj.Ua

Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на інформацію канадського парламенту.

На думку канадських експертів, по одній з федеральних імміграційних програм – Federal Skilled Worker – для потенційних іммігрантів склалася сприятлива ситуація.

Так, кандидат у віці до 35 років з вищою освітою рівня спеціаліста або магістра, зі знанням англійської мови та офіційним стажем роботи від 6 років може за 6-9 місяців вдало пройти процес імміграції, навіть не маючи запрошення канадського роботодавця.

Наразі комісія канадського парламенту з питань оборони запропонувала оголосити про свій намір ввести безвізовий режим для громадян України, а також відновити програму молодіжної мобільності, яка була зупинена кілька років тому.

“Рекомендуємо уряду Канади відновити дію угоди з Україною про мобільність молоді, що дозволить кваліфікованим українцям отримати дозвіл на перебування, а також роботу в Канаді терміном до року”, – сказано в повідомленні парламентської комісії Канади.

“У Канаді стартувала цікава програма для залучення талановитих бізнесменів – “Старт-ап віза”, – повідомляє імміграційний консультант з Монреаля Віталій Синиченко.

Вона дозволяє одночасно залучити фінансування нового бізнесу від акредитованих Канадою так званих ангел-інвесторів, венчурних фондів або бізнес-інкубаторів, і перемістити команду (до 5 ключових творців бізнесу з їх сім’ями) сюди e статусі Permanent Resident. Таким чином Канада намагається створити свою “Силіконову долину”.

Нагадаємо, після отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом, громадяни нашої країни почали більше подорожувати, хоча частіш за все далеко не їдуть. Дані щодо наппулярніших напрямків злили мобільні оператори.