Зеленський – людина порядна, а він взяв і так з ним поступив! Кравчук rостро висловився про вибори..

Відразу після першого туру президентських виборів Петро Порошенко почав ображати свого опонента Володимира Зеленського, але той відповідає вкрай неоднозначно.

Така заява пролунала від колишнього президента України Леоніда Кравчука.

Він підкреслив, що між кандидатами почнуться дебати, і творчий та інтелігентний Зеленський може запропонувати Порошенко нормалізувати їхні відносини.

«І якщо вони почнуть дебати, забувши образи, і попросять один у одного вибачення – тоді дебати стануть більш акуратними, і Зеленський їх виграє абсолютно точно. Якщо ж їх переведуть в площину особистих образ – тоді це будуть не дебати, а базар », – заявив Кравчук.

Нагадаємо, що Зеленський став переможцем першого туру, набравши понад 30 відсотків голосів, а ось Порошенко набрав менше 16 відсотків і буквально «сів в останній вагон». Другий тур відбудеться вже 21 квітня.

Багато політологів впевнені, що Порошенко спробує влаштувати масові фальсифікації в другому турі, а зараз буде шукати компромати на Зеленського, щоб «перетягнути» його електорат. Однак в будь-якому випадку Зеленський повинен перемогти на виборах.

Експерти вважають, що більше 40 відсотків голосів Порошенко ніколи не отримає, навіть в разі фальсифікацій.

Джерело