Зеленський повертається з Туреччини, унікальні кадри: «в супроводі перших осіб»

Лідер президентської гонки Володимир Зеленський повертається в Україну після триденного відпочинку в Бодрумі (Туреччина)

Про це повідомляє турецьке видання Anadolu Agency.

Відзначається, що Зеленський з сім’єю покинули п’ятизірковий готель в кварталі Гюверджінлік в понеділок вранці.

В аеропорту Milas-Bodrum у VIP-терміналу його проводжали перші особи турецького регіону – губернатор Мугла Есенгул Джівелек і глава виконавчої влади району Мілас Ерен Араслан.

Володимир Зеленський вилетів з Туреччини в Україну регулярним рейсом авіакомпанії Turkish Airlines.

Нагадаємо, 25 квітня переможець президентських виборів в Україні Володимир Зеленський повідомив, що на вихідні полетів до Туреччини, але обіцяв повернутися через 2 дня.

Зазначимо, Володимир Зеленський на відпочинку в Туреччині, ймовірно, вибрав для себе віллу “Президентська” в готельному комплексі в 25 кілометрах від Бодрума.

Як дізналися журналісти, Зеленський справив хороше враження на персонал готелю, в ньому побачили “простого, приємну і вельми симпатичну людину”.

“Він вчора приходив в наш магазин. ми його не впізнали: в майці, шортах, босоніж. Простий такий, ось як ми з вами, і охоронці у нього такі ж: теж в футболках, і не скажеш, що охорона. Один, правда, такий потужний хлопець “, – розповіла російськомовна господиня невеликого магазину, що працює на території готелю.

Другий співробітник розповів, що готель нещодавно відкрився, і відпочинок Зеленського став першим” візитом особи такого високого рівня“.

”Перед його приїздом тут всі на вухах стояли, зустрічали його в аеропорту з кортежем. Крім цього, в готелі на час його перебування працюють кілька людей зі служби безпеки президента Туреччини“, – сказав співрозмовник ЗМІ.
Джерело