Зеленський терміново звернувся до Авакова після скандалу з генералом в Дніпрі: “Ви зникнете”(ВІДЕО)

Скандал з генералом УВС Дніпропетровскої області прокоментував Володомир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський через випадок свавілля серед українських можновладців пригрозив «еліті старого зразка». Глава української держави обурений поведінкою генерала Віталія Глуховері й вимагає негайного звільнення порушника закону.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Співробітники патрульної поліції країни напередодні зупинили за порушення правил дорожнього руху машину глави УВС Дніпропетровської області — генерала Віталія Глуховері, в результаті чого самих правоохоронців на місці затримало озброєний підрозділ МВС “Корд”. Українського генерала обурила поведінка патрульних, хоч ті діяли згідно з законом. Тоді на питання поліції, чому чоловік не зупинився на знак «стоп», він відповів, що пригальмував. Правоохоронець же зауважив, що він не пригальмував, на що правопорушник вийшов з машини зі словами: «Так, коротше. Замість того, щоб х *** їй займатися … », після чого між ними почалася словесна перепалка і подальше затримання патрульних.

Так Володимир Зеленський відреагував на ситуацію:

«У сучасному світі нічого неможливо приховати. Попри всі спроби замовчати історію про затримання, відео з подробицями огидного інциденту з’явилось у соцмережах та ЗМІ. Воно шокує цинізмом поведінки представників старої еліти, які дійсно переконані, що вони, разом зі своїм обслуговуючим персоналом, живуть понад законом. Переглянувши його, я спочатку не мав слів – навіть нецензурних. Але вони швидко знайшлися».

Президент вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова негайного звільнення Глуховері з займаної посади:

«А від голови ДБР пана Романа Труби чекаю швидкого та безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами», – зазначив Зеленський.

Зеленський також попередив всіх чиновників у Києві та по всій країні:

«Від обласного центру до найменшого села – часи безкарності та особливого до вас ставлення, до якого ви так звикли за часів усіх попередніх президентів України, назавжди минули. Ані ви, ані ваші друзі більше не будете стояти понад законом. Ви будете тільки і в першу чергу під ним. Тож радійте, якщо ви понесете заслужену відповідальність за законом, що я вам твердо обіцяю. Бо інакше народ скористається своїм правом суверена у власній державі, і ви опинитесь взагалі поза законом».

Президент порадив писати винуватцям, порушникам, корупціонерам явки з повинною:

«…звільняйтесь або тікайте. Бо єдине, що я можу вам гарантувати – це кримінальне переслідування та покарання у законний спосіб. А єдине, чого я вам точно не раджу, – продовжувати своєю нахабною поведінкою випробувати країну на міцність. Країна та народ міцніші за всіх вас – вони вистоять. Ви ж – зникнете».

Джерело:http://politeka.net