Зеленський зворушив вчинком: таким його знає тільки перша леді, зворушливе відео

Володимир Зеленський, президент України, відвідав зі своєю сім’єю “Лігу Сміху” в Одесі

Відомо, що слуга народу Володимир Зеленський відвідав разом зі своєю сім’єю “Лігу сміху”, яка проходила в Одесі. Варто відзначити, що багатьох перехожих вельми зворушила сцена з його маленьким сином, з яким він практично скрізь ходив за ручку, передає “Знай.юа”.

Фанати і читачі сторінки президента України почали активно коментувати відео та захоплюватися тим, як мило Зеленський йде зі своїм сином.

“Це відео відправляється в папочку” Вова-сім’янин “. Лена, Вова і Кирюша прикрашають цей ролик”, – написали в співтоваристві.

Користувачі написали багато позитивних відгуків на цей ролик. Гарант був присутній на заході разом з головою Офісу президента Андрієм Богданом. Навіть коли голова України привітався з усіма і увійшов до зали, він не відпускав свого сина ні на хвилину. Зеленський сів разом з Кирюшей в першому ряду фанзони.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський, президент України, звернувся до українців і закликав до єдності. Він привітав усіх з Днем Хрещення Київської Русі-України. Це історична подія стала потужним стимулом до об’єднання держави.

Також була інформація, що можливо Дональд Трамп приїде в Україну. Але для цього необхідно підготуватися дуже серйозно.

Джерело:http://politeka.net