Зeлeнськuй емоційно звернувся до українців: “Я це зробив, тепер черга за вами”

Президент України Володимир Зеленський звернувся з важливим зверненням до народу України, зокрема до підприємців, інвесторам, IT-шникам, викладачам, студентам , медикам і людям, що працюють в Україні.

Цитує Elise Journal

За словами Володимира Зеленського, в найближчі 5 років Україна зміниться до невпізнання, але для цього потрібна допомога кожного з насПрезидент зазначив, що нова влада зробить все для того, щоб викорінити корупцію на найвищому рівні, зробить інфраструктуру для роботи і ведення бізнесу в нашій країні, але кожен з нас повинен інвестувати в Україну найцінніше що у нас є – це наш час.

Президент упевнений, що якщо кожен з нас інвестує в країну свого часу, порядність, ідеї і розум, Україна стане передовою державою Європи.

«Півроку тому я вирішив інвестувати в Україну найдорожче з того, що у мене є, – це мій час. Закликаю вас чинити так само. Інвестуйте в Україну час, гроші, ідеї. Давайте змінимо Україну разом », – повідомив глава держави.

Президент сказав, що роль держави в економіці в наступні п’ять років буде зводитися до трьох речей.

Перше – не заважати підприємництву.

Друге – побудувати прекрасну інфраструктуру і умови, щоб вести бізнес в Україні було просто і вигідно.

Третє – курс на освіту, науку і передові технології.

На думку гаранта, на даний момент країні не вистачає креативних і дійсно проривних ідей, додавши, що Україні необхідна тотальна цифровізація всіх процесів.ЧИТАЙТЕ:

«Держава в смартфоні» – це не просто помітний гасло, це шлях до зменшення державних витрат і підвищення якості послуг, усунення передумов для корупції, збільшення прозорості », – зазначив Володимир Зеленський.

Відзначимо, що українські ІТ-підприємці вважаються одними з найуспішніших в світі.

За нашими даними, команда Зеленського розробляє механізми, в тому числі і податкові, для того, щоб українським IT-підприємцям було вигідніше працювати вдома в Україні.

Також відомо, що ведуться переговори з іноземними інвесторами в сфері науки і освіти.

Сфера науки і освіти є однією з найпрогресивніших у світі і вже відомо, що іноземних інвесторів дуже цікавить сфера науки в Україні.