Зеленський: Ми це зробили, за кілька років ви не впізнаєте країну

Підвівши підсумки історичної зустрічі з прем’єром Ізраїлю, Президент Володимир Зеленський повідомив приголомшливу новину для України і українського народу.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на EJ

За словами Президента України, відносини між Ізраїлем і Україною виходять на абсолютно новий рівень! Ізраїльський бізнес буде вкладати в наші дороги, інфраструктуру, ІТ і медицину.

Зеленський зазначив, що через 5 років ми не впізнаємо нашу країну.

Про це Зе написав на своїй сторінці в Facebook

За його словами, в Нетаньяху він відчув надійного партнера і друга України

«Нам є чому вчитися один у одного. Ізраїль для нас завжди буде прикладом того, як треба захищати свою землю і берегти життя своїх солдатів, своїх громадян. Але справа не тільки в прикладі. Співпраця України і Ізраїлю виходить на новий рівень.

По-перше, ми очікуємо ратифікацію Угоди про вільну торгівлю новим складом Кнесету після виборів 17 вересня. Це збільшить обсяги торгівлі між нашими країнами.

По-друге, підписані чотири важливі документи, які розширять контакти між Україною та Ізраїлем в освіті, культурі та спорті. Крім того, чекаємо тісної співпраці в агросекторі.

По-третє, я запросив ізраїльські компанії приходити працювати в Україні: будувати дороги та інфраструктуру, вкладати в медицину, освіту, енергозбереження і, звичайно, в ІТ. У наступні п’ять років ми будемо стрімко зростати, тому Україна сьогодні – найпривабливіше місце для стратегічних інвесторів », – написав Зеленський.

Крім того, президент України і прем’єр Ізраїлю разом вшанували пам’ять жертв Голокосту в Бабиному Яру.

«Це – справа загальної пам’яті наших народів, справа майбутнього, в якому не буде місця нетерпимості та насильства», – зазначив президент.

Також Зеленський підкреслив, що Україна повинна стати світовим брендом прогресу, інновацій та технологій.

Фото: Facebook / Володимир Зеленський

«Цьому ми присвятимо п’ять найближчих років. Упевнений, що партнерство з Ізраїлем дасть нам можливість прискорити досягнення цієї мети », – підсумував глави держави.

У свою чергу прем’єр-міністр Ізраїлю підтвердив кожне слово сказане Президентом України.

За словами українського Президента, Зеленському вдалося неймовірне за перші 100 днів каденції.

Країна почала розвиватися удвічі швидше і це тільки початок!

Пану Зеленському вдалося завести державу після найсильнішого кризи розпочатого паном Порошенком. За 5 років вони завдали колосальної шкоди державі і здавалося, що Україна втратила державність. Пану Зеленському вдалося не тільки запустити механізм, але і почати процес розвитку з колосального ривка.

Пряма мова:  «Я побачив, що з часу, коли вас обрали, практично вдвічі країна почала розвиватися швидше. Я не думаю, що це просто збіг, я думаю, що це відображає те, яким чином були натхненні люди до цього візиту і, до вашого бачення мирної і процвітаючої України …

Я тут був 20 років тому і бачу зміни, які відбулися, і бачу ваші бажання прискорити ці зміни. Отже, хочу скористатися можливістю і запросити вас до Єрусалиму . Ми вже погодилися, що це буде на наступному тижні, якщо не в наступному, то, по крайній мірі, дуже скоро ».

Деталі:  За словами Нетаньяху, у України і Ізраїлю багато спільного. Він повідомив, що під час зустрічі 19 серпня він домовився із Зеленським про спільне колосальному проекті в Україні.

Нетаньяху заявив, що країни домовилися розширити угоду про зону вільної торгівлі. Він додав, що в ході візиту вдалося прийняти два найважливіших рішення, які змінять долі мільйонів українців і ізраїльтян.

Пряма мова:  «По-перше, треба відразу працювати над угодою про ЗВТ, коли пройдуть вибори в наш парламент, ми зможемо її ратифікувати, оскільки ми  її розширюємо, в тому числі, на сферу послуг.

По-друге, в Києві та Єрусалимі треба відкривати спеціальні центри високотехнологічного розвитку. Таким чином, ми будемо обмінюватися технологіями і залучати українців в нашій індустрії, тому що ми будемо спільно інвестувати в цю сферу тут, в Україні. Ми хочемо побудувати лікарні, ІТ-центри та потужні збройові заводи. Ми готові інвестувати. Ми віримо пану Зеленському та його команді ».

Також Президент Ізраїлю висловив тверде переконання в тому, що Зеленський мотивований на успіх і Ізраїль готовий підставити плече:

«Я бачу, що пан Президент України мотивований на успіх. Це заряджає нас позитивом і енергією стати першим справжнім партнером для України. Ми готові підставити плече і разом створити процвітаючу могутню державу в центрі Європи. Я впевнений в успіху України. За 5 років ви не впізнаєте країну », – заявив пан прем’єр Ізраїлю.