Зеленський про свої обіцяні “посадки”! Саджати будем! Вже цієї осені!

Володимир Зеленський заявив, що восени поточного року можуть розпочатися судові процеси над корупціонерами, при цьому він не виключив «аукціону кримінальних справ».

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 1+1, якому відзвітував про свої перші 100 днів роботи на посаді президента, передає Слово і Діло.

«Антикорупційний суд, якого не було, 5 вересня починає працювати вперше в Україні. Там пройшов конкурс, мені здається, зараз там з’являться чесні судді. Далі – у нас з’явиться генпрокурор. Це дуже важлива людина», – заявив Зеленський.

«І я думаю, що восени, коли з’являться і Антикорупційний суд, і генпрокурор, все почнеться», – додав Зеленський.

На питання, чи буде «аукціон кримінальних справ», як зобразили його автори фільму «Слуга народу», Зеленський заявив: «Може бути».

«Подивимось. Скільки не буде вистачати грошей у державі», – зазначив президент.

«Я думаю, що є кримінальні справи, є такі люди… Батьківщину продавати не можна. Тому деякі справи в жодному разі не можна продавати. І під заставу деяким людям не можна виходити», – відзначив він.

Як відомо, одним зі слоганів передвиборчої кампанії Зеленського був «Весна прийде – саджати будемо».
Раніше, Олександр Данилюк заявив що президент не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу.

«Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи», – відзначив Данилюк.

Джерело