Жінки за 30: що про них думають чоловіки?

Кожна жінка мріє бути красивою в будь-якому віці, і у вісімнадцять, і в п’ятдесят. Вони витрачають величезні гроші на косметику та салони краси, але природу не обдуриш – все-роки таки беруть своє. Жінки страждають, але продовжують гонитву за молодістю. Навіщо? Щоб подобатися собі і, звичайно ж, протилежній статі …

Косточка исчезла за 5 дней! Без врачей и операций! Надо …
Але як же самі чоловіки ставляться до жіночого віку? Про що вони говорять насправді, коли вимовляють: “Їй за тридцять”?

Почнемо з відомого анекдоту під назвою “Географія жінки”.

З 18 до 20 років жінка схожа на Африку – напіввідчинена, полудосліджена, напівдика, відрізняється природною красою і родючими дельтами.

З 21 до 30 років жінка подібна Америці – добре освоєна і оброблена, широко відкрита для торгівлі, особливо для тих, хто з тугим гаманцем.

З 31 до 40 років жінка – як Індія – жарка і спекотним, розслаблена і переконана у власній красі.

З 41 до 50 років жінка схожа Франції – красива, старіюча, але все ще бажана – як витримане вино.

З 51 до 60 років вона стає схожа на Югославію – війна програна, мучать помилки минулого. Потрібно масштабна реконструкція.

З 61 до 70 років вона – Росія, така ж безмежна і широка, з непідконтрольними межами. Фригідний клімат відлякує людей.

З 71 до 75 років жінка подібна Монголії – зі славним минулим, вимощених з безлічі перемог і завоювань, але, на жаль, без майбутнього.

Після 76 років жінка не що інше, як Афганістан – майже кожен знає про що (про кого) йдеться, але ніхто добровільно туди не поткнеться.

Хтось знайде анекдот смішним, хтось – не дуже, проте частка правди в ньому все ж таки присутня. Жінка, звичайно, по-своєму прекрасна в будь-якому віці. Це – аксіома.

Сьогодні ми поговоримо про те, як чоловіки ставляться до жінок, яким вже хоч і трохи, але за тридцять. Ми спробуємо розібратися в плюсах і мінусах представниць слабкої статі, і нехай вони пробачать нам таке не зовсім етичне ставлення до них.

– Адже все робиться для їхнього ж блага.

Якщо вам трохи за 30: плюси

Великий життєвий досвід: жінка, ймовірно, “обпеклася” не один раз, а тому вміє цінувати найголовніше: сім’ю, любов і розуміння. Це якраз ті речі, яких так не вистачає зовсім юним дівчатам.

Зрозуміло, є і виключення, проте вони зустрічаються рідко. В основному, алгоритм життєвого шляху жінки такий: вступаючи в доросле – у всіх сенсах цього слова – життя, вона спочатку намагається насолодитися повнотою “дорослості”, потім отримати з цього вигоду, ну, а в кінцевому підсумку розсьорбує свою ж експресивність і ненаситність.

Логічно припустити, що тридцятирічна жінка вже трохи нагулялась, “обпеклася”, і тепер хоче стабільності, впевненості, тепла і щастя.

Великий сексуальний досвід. Жінка “за тридцять” краще знає, як задовольнити чоловіка, ніж двадцятирічна дівчина. У плані пристрасті і енергії студентка, зрозуміло, дасть їй фору, проте досвідчена спокусниця знає, чого саме насправді хочуть чоловіки.

У тридцять вона все ще молода і красива. Вона знає свої недоліки і переваги, вміє “подати” себе на найкращому рівні. Вона правильно реагує на компліменти чоловіків і дуже тонко робить їм відповідні реверанси.

Жінка, за плечима якої 30 років, розуміє, що краса – це дуже небезпечна зброя, користуватися яким потрібно надзвичайно тонко. І вона сто разів подумає, перш ніж вдатися до такого варіанту розвитку подій.

Вона просунулася по кар’єрних сходах, а, значить, більше часу приділятиме сім’ї. Чому? Вона напевно занадто багато часу віддавала кар’єрі, значить, до сих пір не замужем, у неї немає дітей, а з кожним роком народите дитини буде все складніше і складніше.

Звідси випливає, що дами в тридцять замислюються про родинне вогнище. До того ж для чоловіка, якому за 30, жінка його віку – куди кращий варіант для створення сім’ї, ніж юна дівчина. Адже чим більше у жінки енергії, тим більша ймовірність, що вона буде погулювати на стороні.

Жінка за тридцять розумна і знає, що їй потрібно в житті. Це важливий факт. Чоловік, наситившись 20-річними дурненька (хай вибачать мене дівчинки), хоче розвивати відносини з розумною, вірною і – що важливо! – Впевненою в собі жінкою. Жінкою, яка тверезо і розважливо ставить перед собою завдання, а у відносинах говорить “ми” і “нас”, а не “я” і “мені”.

Загалом, в жінці “за тридцять” чоловік бачить вірну, люблячу дружину, впевнено стоїть на ногах, молоду, красиву, сексуальну. Але, як відомо, у медалі є зворотний бік …

Якщо вам трохи за 30: мінуси

Вона розлучена і у неї є діти. Іншими словами: їй уже не пощастило в шлюбі, а може, у неї настільки нестерпний характер, що чоловік не зміг з нею ужитися. Ну, а дитина в даному випадку – зайвий баласт, ви вже вибачте за такі слова.

Дама за тридцять шукає чоловіка не по любові, а з розрахунку. Невдале заміжжя могло залишити важкий слід у душі, так що шлюб за розрахунком – нехай і з благородних міркувань – потрібен, щоб чоловік “любив і дбав”, а чи любить вона його – це справа десята. Звичайно, такий поворот подій – не найприємніша справа.

Якщо жінка так довго не заміжня, то виникає питання – чому? Одна справа, якщо вона старанно будувала кар’єру і відклала сім’ю на потім.

А якщо причина в тому, що вона не вміє вибудовувати відносини? Не може говорити “ми”, у неї є лише “я”? Нарешті, вона не вміє любити і цінувати людину просто за те, що він є, любить її і готовий на все, лише б вона була щаслива В перший раз народжувати в 35 років складніше, ніж в 25? – Це якщо у неї ще немає дітей , Це ще й питання того, коли краще виходити заміж і народжувати дітей – до того, як робити кар’єру, або після.

Тіло у неї вже не настільки красиве, як у 20 років – якою б гарною не була жінка за тридцять. Особливо, якщо вона вже народжувала дитину. І це, як не прикро, правда.

Не всі жінки можуть похвалитися ідеальним тілом в п’ятдесят років – так, як Сінді Кроуфорд, Демі Мур і Шарон Стоун. У багатьох в тридцять вже є целюліт, груди обвисають, сідниці втрачають форму – а це не додає плюсів.

Жінка за тридцять може виявитися самовпевненою і вимогливою. Особливо це стосується роботи (ми ж не тільки про секс розмовляємо) і відносин (дешевої біжутерією серце дами до упадку).

Цілком можливо, що завоювання серця такої дами перетвориться в приборкання норовливої. А це хоч і цікаво для мисливця-чоловіки, але все ж рано чи пізно може йому набриднути. Тим більше, якщо є вибір.

У неї було занадто багато чоловіків. Вже неодноразово порушувалася тема, напевно встигла набити оскому читачкам, з приводу того, чи люблять чоловіки бути першими, і як ставляться до жінок, поміняв десяток-другий партнерів. Бути у неї “надцятому” чоловік захоче лише в тому випадку, якщо вона приголомшлива коханка, якщо він її шалено любить або якщо зневірився знайти собі другу половинку.

Підводячи підсумки, хочеться зазначити, що, за великим рахунком, чоловіка мало цікавить вік жінки, якщо він її по-справжньому любить. Ну а для прагматиків, які ретельно аналізують кожен свій крок, напевно знайдеться ще з десяток причин на тему плюсів і мінусів жінки за 30.
джерело