Жіночі імена, котрі притягують гроші і успіх

В імені закладена програма життя: щаслива доля або нещаслива, удача в житті або біди, багатство або бідність. Будь-яке ім’я несе певний код, розкриття якого дозволить визначити, яке життя вас чекає в майбутньому і які чекають перешкоди на шляху. Пропонуємо дізнатися, які жіночі імена несуть в собі програму матеріального благополуччя і успіху.

1. Поліна. Жінки з ім’ям Поліна мають міцну і взаємну любов з грошима. Такі жінки майже завжди забезпечені, купаються в достатку і не знають матеріальних проблем.

2. Олена. Після проведення соціального дослідження психологи з’ясували, що найуспішнішими жінками є Олени. Згідно зі спостереженнями, саме Олени в повній мірі задоволені своєю матеріальною стороною життя: вони займають керівні посади, у них є жилка підприємця, тому такі жінки заробляють в рази більше за інших представниць прекрасної статі.

3. Ірина. Любов з грошима у Ірин зав’язується з самого раннього дитинства. Ірини дуже спостережливі і відмінно розбираються у фінансових питаннях, а дорослішаючи, стають дуже успішними жінками, які краще за чоловіків уміють грамотно розпоряджатися грошима.

4. Ольга. Невелике опитування показав, що Ольги стоять на другому місці по успішності після Олен. Цікавий факт в тому, що чим більше вони витрачають грошей, тим багатшими стають. Їх магічна властивість імені працює як грошовий магніт. Однак якщо Ольга «вся в роботі» не бачить просвіту за численними проектами або економить на собі, то багатою вона стане не скоро.

5. Оксана. Оксани дуже розумні, самодостатні та незалежні жінки. Це і є їх запорука успіху. Вони здатні розкопати в собі талант, а енергія імені дозволяє його розвинути до значних масштабів.

6. Катерина. Катерина – відмінне ім’я, адже воно наділяє жінку дружелюбністю, щастям і успіхом. Саме ці якості допомагають Катеринам зав’язувати корисні знайомства і швидко просуватися по кар’єрних сходах. До всього цього слід додати рухливий розум і величезну завзятість, що допомагає Катям досягати бажаного швидше за всіх інших. Головне – ставити перед собою правильні цілі.

7. Світлана. Жінки з ім’ям Світлана дуже наполегливі й цілеспрямовані. Ніяка сила не може збити їх з наміченого шляху. До того ж енергетика імені притягує гроші, тому багатими Світлани стають майже завжди.

8. Олександра. Ім’я Олександра означає «мужня», «сильна», «надійна». Ці якості притаманні всім Олександрам і дуже допомагають їм у досягненні успіху і заробіток грошей.

9. Тетяна. Тетяни – природжені лідери і трудоголіки. Їх інтелектуальні здібності та наполегливість приносять їм достаток, збагачення і навіть виконання всіх бажань – якщо, зрозуміло, вони цього захочуть. Але, як показує досвід, Тані зазвичай мріють по-крупному.

Фахівці в області езотерики згодні з психологами – ім’я дійсно впливає на людину. Воно відображає її сутність і навіть спосіб мислення. Дуже важливо, щоб жінці підходило її ім’я, тоді воно буде приносити тільки успіх і щастя в житті.

Ще одне цікаве спостереження: прийнято вважати, що якщо вас часто називають повним ім’ям, то це приносить повагу в суспільстві і успіх в житті. А ось представниць ласкавих скорочень найчастіше чекає справжнє щастя, так як вони повніше реалізують свій потенціал.

джерело