Жyрнaлістu пoкaзaлu як “poзвiв” укpaїнцiв Рева і на яку сyмy нaжuвcя на пeнciонеpaх, “тільки за одuн місяць…”

Мережа обурила нечувані доходи міністра соцполітики Андрія Реви

Блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook розповів, скільки ж насправді скандальний чиновник отримує з податків українців. Сума здасться справжнім багатством для більшості простих громадян країни.

20 червня Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. 21 липня українці зможуть вибрати нових народних депутатів. Які, в свою чергу, повинні призначити нових міністрів. Але поки співробітники Кабінету міністрів, включаючи Андрія Реву, продовжують отримувати величезні зарплати.

“Поки українці з нетерпінням чекають парламентські вибори, Андрій Рева “працює”. А тепер внимане. За минулий місяць Андрій Олексійович “заробив”54 тисячі 450 гривень. Включаючи 14 тисяч 545 гривень премії. Просто фантастика. За один місяць, він отримав стільки, скільки простий пенсіонер в кращому випадку отримає за три роки. Це вже переходить всі межі розуміння і здорового глузду. у той час коли мільйони Українців не живуть, а виживають, деякі обрані персонажі отримують такі солідні зарплати. у зв’язку з цим я можу сказати лише одне. Пора все це припиняти. І чим швидше, тим краще “, – резюмував Михайло Шнайдер.

Користувачі соціальної мережі розкритикували міністра соцполітики і Кабмін на чолі з Володимиром Гройсманом, який призначив йому таку велику зарплату. Чимало авторів впевнені, що чиновники живуть за рахунок бідних пенсіонерів.

“Щоб він жив на мінімалку? Тварь”; “А премія за що? !!! за те, що знищує пенсіонерів?”; “Козляра, так тебе, тварюка, на шибеницю. А за всім цим стоїть Гройсман. Він ще розповідав що на нього Порох тиснув. Немає Пороха. Народ виживає на мінімальних пенсіях і зарплатах а ці виродки як жіровали так і жирують. За що йому така премія. Нехай Гройсман відповість за те що народ жебрак”; “Пенсіонерний людожер, пора закінчувати збагачення на старих”; “Премія заслужена! Уявіть скільки заощадив і недоплатив багатьом пенсіонерам навіть ними ж призначених прожітчного мінімуму”; “Зарплата для міністра нормальна. Інша справа, що міністр працює тільки на себе і зовсім не намагається щось зробити для людей”.

Багато платників податків запропонували жорстоко покарати Андрія Реву за його погану роботу. Коментатори запропонували найрізноманітніші способи справедливої ​​розправи над міністром всього страждання пенсіонерів:

“Забрати гроші, залишити різніцю- мінімалку за 5 років”; “У таких потрібно забирати Все”; “Посадити його на пенсію рядового пенсіонера і нехай їсть в кращому випадку капусту і чорний хліб”; “Повна конфіскація майна і посадити на ставку 4000 грн”; “Цю мразь треба повісити вниз головою і кожен пенсіонер плюне йому в пику”.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.