Зірки російського шоу-бізнесу повстали проти Путіна: Москва кипить, вражаючі кадри бунту

На мітинг в Москві прийшли багато зірок, серед яких помічений Оксімірон, Дудь, Шило з групи “Кровосток”, а також репер “FACE”

Сьогодні, 10 серпня, по всій Росії проходять мітинги. На поточний момент відомо про 10 затриманих. У Москві на мітинг, який почався о 14.00, прийшло багато знаменитостей.

Уже помітили Дудя, який обіцяв прийти сьогодні за чесні вибори. Також присутній Шило з “Кровостока”. репер “FACE” готується виступити зі сцени.

Журналісти поспілкувалися з Оксіміроном, який прийшов у футболці “Свободу Жукову”. Він коментувати нічого не став, а лише заявив, що “у кожного є своя точка кипіння”.

Правоохоронці Москви заявили, що на проспекті Сахарова прийшло 15 тисяч осіб і люди активно почали розходиться. Але за інформацією білого лічильника, люди які вважали кожного пройшов через загороджувальні рамки, прийшло не менше 30 тисяч осіб на мітинг.

Тим часом в Санкт-Петербурзі було зафіксовано кілька жорстоких затримань. Одне з них потрапило на відео, як силовики тягнуть людини по асфальту.

А в Єкатеринбурзі вийшли люди скандували “Геть царя” і “допуска”.

Одіозних лідерів протесту з ФБК Навального при цьому активно затримують і проводять обшуки у всіх їхніх офісах. Адвокатів не пускають на місце затримання і канал “Навальний Live” не зміг сьогодні висвітлювати мітинги, так як обидва ведучих були затримані.

Раніше ми повідомляли, що поплічники Путіна відбирають дітей у тих, хто приходить на мітинги.

Місцева прокуратура вимагає позбавити батьківських прав молодих батьків, які брали участь у незаконній акції 27 липня в центрі столиці РФ, повідомляють російські ЗМІ. У молодої пари після цього пройшли обшуки за порушеною кримінальною справою Слідчим комітетом.

Нагадаємо, росіяни з новою силою збунтувалися проти Путіна

джерело