ЗМІ повідомляють, що Пoрoшeнкo в поганому cтaнi тepмiнoвo дocтaвлeнuй в Україну

Підозрюваний в 11 епізодах звірячих злочинів проти України і українського народу П.Порошенко в критичному стані доставлений в Україну.

Він залишив сім’ю і екстрено приземлився в нашу країну. Сьогодні нам стала відома причина.

Всі подробиці …

Його борт вилетів з аеропорту Рас-ель-Хайма в Дубаї 6 серпня в 20.35 за київським київським часом. В аеропорту Жуляни літак приземлився вже сьогодні о 02:30 ночі.

«Номер борту OH-WIK. Рейс JEF11. Він стояв мабуть на Мальдівських островах. Після Дубая зник з радарів . І ніде не використовувався », – повідомив« Країні »джерело в Держприкордонслужбі.

За номером однієї з машин видно, що це саме автомобіль екс-президента. «Мерседес» з таким же номером привозив Порошенко на допит до будівлі ДБР.

Причина екстреної доставки тіла Порошенко в Україну полягає в його офшорах в Панамі.

Слідчі почали в терміновому порядку розслідувати яким чином гроші Порошенко опинилися в Панамі і чому ці гроші ніде не світяться.

Буквально в лічені тижні Порошенко можуть заморозити офшори, про це повідомлені офіційні представники США та ФБР.

Як відомо, абсолютно всі гроші олігарх Порошенко тримає на панамських офшорах. Мільярди вкрадених грошей тоннами зберігаються там і вже найближчим часом у олігарха можуть все конфіскувати. Він може залишитися бомжем і все завдяки титанічним зусиллям юристів з усього світу.

Як повідомляють джерела, Порошенко дуже пригнічений, у нього біле обличчя, дуже невиразна мова. Схоже на передінфарктний стан.

Спеціальний прокурор республіки Панама офіційно порушив кримінальну справу щодо злочинів проти економічного порядку у вигляді відмивання злочинних доходів проти колишнього президента України Петра Порошенка. Про це в соцмережах повідомив юрист Андрій Портнов.

«Друзі, інформую вас, що наша робота з панамським адвокатами досягла першого результату – спеціальний прокурор республіки Панама порушив кримінальну справу за ст. 254 Кримінального Кодексу Панами – злочин проти економічного порядку у вигляді відмивання злочинних доходів », – написав Портнов.

Він сообшщіл, що цьому передував його письмовий аффідавіт – свідчення під присягою про те, що Порошенко і його оточення використовували Панаму для приховування злочинних доходів, активів і власності, несплати податків до українського бюджету і відмивання викрадених в української держави коштів.

«Панамські влади майже місяць вивчали заяву і прийняли рішення про початок офіційних кримінальних процедур. Ми чекаємо активності Панамських влади в усіх напрямках діяльності компаній Порошенко, його банківських рахунків, торгових і комерційних операцій. Ми точно знаємо, що його фінансові і торговельні офшорні операції проходили в найтрагічніші дні загибелі українців і після перших результатів розслідування покажемо, як і чим він торгував, коли відправляв українців на війну », – написав юрист.

ELISE JOURNAL