“Змушені його ховати під ліжком”: Зеленський записав тepмiнoвe відеозвернення до українців

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців із закликом влаштувати флешмоб. Про це в четвер, 22 серпня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на відео.

“Привіт Україна. Завтра ми всі будемо відзначати День нашого прапора. Для нас жовтий і синій вже давно не просто кольору. У ці кольори забарвлене серце кожного українця. Я впевнений, що завтра все фейсбук стрічка буде жовто-синя

Але давайте пишатися Україною не тільки онлайн. і у мене є пропозиція до українців з кожного куточка нашої неньки і все українцям світу – зробимо флешмоб.

Давайте завтра розфарбуємо в жовто-сині кольори нашу планету. Давайте вивішувати український прапор з вікон, щоб кожна вулиця, кожна площа, кожне місто і взагалі все країна ст ла жовто-синьої “, – заявив Володимир Зеленський.

Президент України в своєму звернення окремо відзначив українців, які не можуть вільно носити прапор України.ЧИТАЙТЕ:

“Ви знаєте, зараз є дійсно багато українців, які змушені ховати наш прапор під ліжком. Є місця, де за український прапор можуть забрати до в’язниці. І думаю ці люди багато чого б віддали за можливість спокійно пройти зі своїм прапором. Тому давайте завтра не полінуємося і одягнемо наші вулиці в жовто-сині кольори. Зробимо це разом “, – додав Зеленський.