Значне скорочення пенсій! Що чекає українців найближчим часом…

Індексація пенсій пройшла для всіх, крім тих, хто отримував виплати за спеціальним законом.

Навесні українцям масово перерахували пенсії, однак торкнулося це не всіх пенсіонерів.  Як з’ясувалося, не підняли пенсії тим, хто отримував їх за спеціальним законодавством.  Про це повідомляє прес-служба міністерства соціальної політики, передають «Аргументи і факти в Україні».

Індексація пенсій пройшла для 10,2 млн одержувачів, крім прокурорів, народних депутатів та ін. Також підвищення не торкнулося пенсіонерів, які мають великий стаж, але отримують мінімальні пенсії через низькі зарплати свого часу.

Як повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, мінімальний розмір підвищення склав 100 грн.  Надбавку до пенсії в розмірі 1000 гривень отримали близько 2,5 млн пенсіонерів.

Нагадаємо, що в Україні майже в два рази збільшили пенсійні виплати, однак не всім.  Про це розповів глава Міністерства соціальної політики Андрій Рева, анонсуючи нову програму підвищення виплат.

Завдяки реформі виплати українським пенсіонерам виросли приблизно на 500 гривень.  З початку 2018 року було введено поетапне підвищення пенсій військовим і силовикам.  На першому етапі, за словами міністра, з початку січня минулого року підвищення склало в середньому 1500 гривень, а з січня 2019 року – понад 750 гривень.  У січні 2020 року ще одне підвищення пенсійних виплат більш ніж на 750 гривень.

Джерело