Зниження тарифів на комуналку: в Зеленського розставили всі крапки

У президента Володимира Зеленського остаточно роз’яснили ситуацію з пониженням тарифів на комуналку в Україні

Про це представник глави держави в Кабміні Андрій Герус розповів в інтерв’ю журналістам, передає РБК.

За його словами, на сьогоднішній день в Україні тарифи на щось можуть знижуватися, а на щось- підвищуватися.

“Ми розуміємо, що коли є інфляція, то важко просто знижувати тарифи.

Але, розуміючи гостроту цієї проблеми, вирішувати її потрібно якраз через збільшення доходів українців”, – пояснив Герус.

Представник президента в Кабміні також зазначив, що це усе залежить від зростання економіки, наповнення бюджету, а це можливо завдяки новим масштабним інвестиціям з інших країн.

“Я думаю, якщо наступного тижня не буде зниження тарифів, але через рік економіка почне зростати темпами понад 6%, а не 2,8%, як зараз, то суспільство це відчує і дуже позитивно оцінить.

Бо це означає, що будуть рости доходи і добробут українців”, – підкреслив експерт.

Крім цього, в інтерв’ю Андрій Герус торкнувся питання тарифу на тепло, який так цікавить простих українців, підкресливши, що не може давати точних прогнозів щодо його можливого зниження.

“При сьогоднішній ціні газу підстав для підвищення тарифів на тепло немає. У тарифі враховувалася ціна газу станом на кінець минулого року, після цього вона знизилася на 21%.

Проте все залежить від ринкових коливань, як зміниться ціна восени, тому я не можу давати точних прогнозів”, – підсумував представник Зеленського в Кабміні у спілкуванні з журналістами.

Джерело