Зовсім скоро: українця доведеться платити за в’їзд до ЄС

З 2021 року мешканцям країн безвізовим режимом, в тому числі і українцям за в’їзд до Європейського союзу потрібно буде заплатити 7 євро сервісного збору.

Як повідомляється на сайті ЄС, схвалили так звану платну, щоб отримати туристів в Раді Європи. Так, тепер тільки після оплати людина може подорожувати до Європи вільно. Сообщает korupciya.com

Відзначається, що проходити таку процедуру доведеться раз на три роки. В ЄС пояснили, завдання системи авторизації – підвищити безпеку в країнах співдружності і запобігти нелегальній міграції.

Як повідомляли раніше , головний наслідок трудової міграції для України – скорочення населення. Як заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, щомісяця на заробітки виїжджає близько 100 тис. Українців.

У той же час міністр соцполітики Андрій Рева відзначив, що в міграції знаходяться 3,2 млн осіб, а проблема торкнулася 9 млн чоловік (у тому числі дітей заробітчан). Такі цифри він озвучив під час вступного слова на відкритті проекту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для робочих місць в Україні”