”Зрадниці!” Муждабаєв закликав вигнати ANNA MARIA з Нацвідбору

Фіналістки українського Національного відбору на Євробачення-2019 дует ANNA MARIA мають бути виключені з конкурсу. Артисти, які заперечують територіальну цілісність України, не можуть представляти її на міжнародних конкурсах.

Таку думку OBOZREVATEL висловив заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв, коментуючи скандальне інтерв’ю артисток журналісту Роману Скрипіну в ефірі його телеканалу.

Повідомляє www.akcent.info

“З цього приводу я вважаю, що вони — зрадники України, вони виступають за те, щоб Україна була за фактом керована Росією. Це їх цілком влаштовує, як і влаштовує анексія Криму, як влаштовує їхню маму, яка є колаборанткою і злочинницею, відповідно, доньки це не засуджують”, — сказав журналіст.

Муждабаєв також негативно висловився про участь ANNA MARIA у Нацвідборі на Євробачення-2019.

“Для мене дивно, навіщо вони взагалі прагнуть представляти Україну на Євробаченні. Як країна може послати на міжнародний конкурс людей, які заперечують очевидні факти загрози для життя цієї країни. Я не розумію, як журі їх включили до Національного відбору. А після того, що трапилося, після того, як вони відмовилися підтримувати свою країну, на мою думку, судді їх повинні виключити з конкурсу”, — заявляє замдиректора телеканалу ATR.

“Є люди, які думають, що гроші вирішують усе. Я не знаю, хто там буде в більшості на Нацвідборі, але моя думка як громадянина України, що відправляти таких людей, які відкрито висловлюють свої антиукраїнські погляди, представляти країну не можна. А самі вони хай їздять хоч до Путіна, хоч в Антарктиду”, — додав він.

Водночас у коментарях у соцмережі Facebook користувачі активно обговорювали дзвінок у прямому ефірі від телеглядача, який у нецензурній формі вгамував кримських “народних артисток”: “Ці істоти — просто російські б**ді, сенсу розмовляти з ними немає. Вибачте, що у прямому ефірі. З повагою до вас, без поваги до цих істот”.

Деякі порівняли голос обуреного глядача з голосом замдиректора телеканалу ATR Айдера Муждабаєва.

''Зрадниці!'' Муждабаєв закликав вигнати ANNA MARIA з Нацвідбору

Журналіст заперечує свою участь у цьому ефірі: “Ні, я не телефонував їм. Це був не мій голос”.

Пізніше в мережі знайшлися гарячі фото кримських артисток, які оскандалилися.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дует ANNA MARIA боротиметься за право представляти Україну на престижному пісенному конкурсі Євробачення-2019 у фіналі Національного відбору, який відбудеться у суботу, 23 лютого.

Артистки виступали у другому півфіналі 16 лютого, посівши друге місце з піснею My Road.

Під час представлення їхнього номера на Нацвідборі ведучий Сергій Притула зробив заяву про анексований Крим.

“Не не втомлюємося заявляти: Крим — це Україна! Народні артистки Криму. Дует ANNA MARIA”, — сказав Притула.