Зробіть ЦЕ в новий місяць, і Всесвіт виконає будь-яке ваше бажання!

Астрологи стверджують, що Молодик — енергетично потужний час, який являє собою ідеальний інструмент для загадування заповітних мрій.
Головне, зробити це правильно і щиро довіритися могутній силі нічного світила!

Безработная стала миллионершей за сутки! Ее схема

А ось список на 2017 рік:
28 січня
26 лютого
28 березня
26 квітня
25 травня
24 червня
23 липня
21 серпня
20 вересня
19 жовтня
18 листопада
18 грудня

Простий ритуал зі свічкою

Чим більш відповідально підійти до виконання ритуалу, тим більше шансів, що загадане на місяць бажання здійсниться – такої думки дотримуються всі фахівці в області магії. Самий простий і доступний спосіб створення відповідної атмосфери – усамітнитися в тихому приміщенні і запалити свічку в той самий час, коли на небі народжується новий місяць, передає Ukr.Media.

Під таємниче мерехтіння свічки потрібно ретельно проаналізувати свої думки, відволіктися від сторонніх ідей і максимально зосередитися і тільки після цього загадувати бажання. Вважається, що силою думки можна передати інформацію у всесвіт, де молодий місяць реалізує весь свій енергетичний потенціал.

Важливо представити, що воно вже здійснилося і відчути ті емоції, які послідують за виконанням мрії. Далі полум’я свічки необхідно задути і постаратися «відпустити» мрії, щоб не заважати зростаючого місяця в його «роботи».

Місячний блокнот

Ще один популярний ритуал загадування бажань на місяць – написати все, про що мріється, на чистому аркуші паперу. Для цього методу знадобиться красива зошит або блокнот – це обов’язкова умова правильно проведеного обряду. Папір білий символізує чистоту помислів і прагнення до виконання мрії.

У той час, коли починається молодик, слід записати всі найпотаємніші думки. Можна не обмежуватись чимось одним, а попросити всесвіт, щоб збулося кілька бажань. Головне – не показувати нікому написане, а ще краще – заховати блокнот в затишне містечко, де він буде захищений від сторонніх очей.

Важливо, щоб загадування було сформульовано максимально точно і конкретно, всесвіт не любить двояких тлумачень, а молодому місяцю легше виконати чіткий запит. Коли пройде якийсь час і настане момент чергового молодика, ритуали можна повторити: записи проаналізувати, викреслити те, що збулося, і загадати нові бажання.

Трикутники

Виконання бажань обіцяє ще один обряд, пов’язаний з папером. З червоної кольорового паперу або картону слід вирізати кілька правильних трикутників, на кожному з яких написати заповітну мрію. Всі трикутники після цього необхідно скласти в чистий конверт (вершиною угору), туди ж помістити свою фотографію.

Потрібно, щоб фотографія була пов’язана з приємними спогадами, вираз обличчя на ній було радісним, усміхненим, щасливим. Якщо сховати конверт в якомусь потаємному куточку, в південній частині житла, все загадане неодмінно збудеться.

В перший день місяця можна налити повну склянку чистої води і поставити його на вікно, де він повинен простояти цілий місяць, до наступного молодика. У момент ритуалу рекомендується вимовити наступне заклинання: «Як сповнений цей стакан, так і у мене будинок повинен бути повний щастя!».

Як використовувати молодик для залучення грошей?

Багато мріють про те, щоб збільшити свій матеріальний достаток, і молодик ідеально підходить для виконання бажань, пов’язаних з грошима. У тому, як правильно загадати заповітне бажання молодик, немає нічого складного, потрібно просто слідувати рекомендаціям досвідчених фахівців з магії.

Так, для залучення грошей буде потрібно велика паперова купюра. У час появи на небі молодого місяця необхідно підійти до вікна і покласти на підвіконня банкноту, щоб вона змогла зарядитися енергією місячного світла.

Навіть у тому випадку, коли погода не відрізняється ясністю, і небо заволокли темні хмари, не варто засмучуватися: новий місяць ефективно діє і крізь «перешкоди».

Щоб виконання мрії не змусило себе чекати, заряджену купюру потрібно витратити на наступний же день.

Серед ритуалів, пов’язаних з виконанням фінансових бажань молодик, популярністю користується спосіб візуалізації. Необхідно взяти в руки гроші, чим більше, тим краще. При цьому не має значення, які це будуть банкноти – реальні або намальовані від руки, головне – представити себе володарем величезного стану, випробувати задоволення, принесене багатством. Коли настане молодик, необхідно вголос або подумки звернутися до місяця з чіткою проханням – поліпшити матеріальне становище.

Рекомендується навіть загадувати точну цифру, необхідну для повного задоволення потреб. Після проведення ритуалу залишиться тільки почекати, коли молодий місяць проявить свою прихильність до того, хто загадав бажання, і подарує його виконання.

У молодика можна взяти банківську квитанцію і заповнити її на своє ім’я, вписавши суму, яка потрібна для тих чи інших цілей. Квитанцію необхідно покласти в красивий конверт білого, золотистого або сріблястого кольору і сховати від сторонніх очей. Чим більш реальною є прохання, тим швидше вона збудеться. Як правило, виконання займає від 3-х до 7 днів. До речі, замість грошей всесвіт може надіслати приємну «компенсацію» у вигляді знахідки або несподіваного подарунка.

Новий місяць – найкращий помічник у сердечних справах

Може зростаючий місяць допомогти в любові, і як правильно загадувати бажання на місяць, щоб воно обов’язково збулося і допомогло знайти щастя на особистому фронті? Ті, хто давно займається гаданням і магією, знають, що момент молодика ідеально підходить для загадування бажань, пов’язаних із другою половинкою.

Так, знайти взаємну любов допоможе наступний ритуал: потрібно подивитися на молодий місяць і скласти долоні будиночком над очима. Далі необхідно уявити, що цей будинок – родинне вогнище, де дуже затишно і комфортно живеться двом люблячим серцям. Всесвіт здатна відчувати всі емоції і вгадувати думки, тому ті, хто щиро вірить у диво і виконання бажань, можуть сміливо розраховувати на швидке виконання задуманого.

Молоді дівчата з давніх пір знали, як загадати бажання на молодий місяць, щоб мати успіх у протилежної статі. В годину, коли народжується місяць, потрібно кілька разів покрутитися навколо своєї осі, примовляючи при цьому:

«Красивий місяць, молодий місяць, увивай навколо мене женихів так само, як я увиваюсь навколо тебе!»

Загадати бажання і здобути прекрасне самопочуття!

З молодиком пов’язано багато прикмет і ворожінь, пов’язаних зі здоров’ям: зростаючий місяць символізує молодість і силу. Щоб загадати бажання на гарне самопочуття, потрібно вибрати міцне дерево з густою кроною і міцними гілками.

У час молодого місяця необхідно прийти до цього дерева, обв’язати одну з гілок красивою стрічкою і в думках уявити те, про що мріється. «Співпраця» небесного тіла і стихії Землі може дати прекрасний результат і позбавити «клієнта» від багатьох захворювань і недуг. При виконанні всіх ритуалів є одна обов’язкова умова – щиро вірити і по-справжньому хотіти, щоб кожна прохання до Всесвіту здійснилася!

джерело