Зрозумів, що запахло cмaжeним ! Луценко тiкaє з України! Активісти і патріоти пeрeкривaють aeрoпoртu (фото, дoкyмeнти)

За скоєні злочини Луценка світить до 15 років в’язниці і за такі тяжкі злочини вчинені разом з кумом Порошенко його вже ніхто не помилує, як це було за часів Януковича.

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України без вищої освіти, на своєму посту займався прикриттям найтяжчих злочинів свого кума Петра Порошенка.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Професійні патріоти думали, що почнеться повномасштабна війна з Росією і ніхто не помітить того, що вони натворили. Але історія розпорядилася інакше.

Зараз без 5 хвилин підозрюваний у важких злочинах Юра Луценко подається в бігу.

Для подружжя Луценко буде справжнім сюрпризом те, що справжні патріоти України вже давно патрулюють аеропорти і далеко вони не підуть.

Юрій Луценко три дні тому виставив на продаж свій заміський будинок, оформлений на тестя. Якому на такий будинок заробляти довелося б протягом років ста.

Пише Сергій Ніконов, «ОРД»

Так само сімейка Луценко терміново намагається позбутися від нерухомості на Старонаводницькій …

Отже, в цей раз обвинувачем Луценко і компанії знову виступив прокурор Кулик. Енин після цього звинувачення відразу подав у відставку, і, сподіваємося, буде співпрацювати зі слідством.

Треба сказати, що «справа Бакуліна», що є одним із справ «групи Курченко» в ГПУ «продавали» як мінімум тричі. Перший раз при Яремі, коли його просто саботували. Другий раз при Шокін, за посередництва Драгана, Винокурова і Мамки. І втретє – зараз.

Здається, що до кримінальної відповідальності в кінці кінців потрібно буде залучити і Ярему, і Шокіна з підручного, і Луценко з його гоп-командою вимагачів.

Але ж крім «справи Бакуліна» у Луценка підгорають і інші справи. Сиплеться справу про вбивство Вороненкова, справи Лабутина-Заярнюк, Савченко, Бабченко і Замани. А справа про вбивство Катерини Гандзюк може привести просто до самосуду щодо Юрія Луценка. Активісти вже навідалися вчора до будинку Луценко. Поки з фаєрами, але можуть же і з “коктейлями Молотова”.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР ЛУЦЕНКО пролом І САБОТУЄ впоратися ГАНДЗЮКЗміна підозрі та полегшення статті звинувачений Замовнику убийства Гандзюк – Владиславу Мангер НІ З КИМ НЕ ПОГОДЖУВАЛІСЬ. Заяви Юрія Луценка, Лариси Сарган та речника Лисенка – маячня.літр сірчаної кислоти и Ураження Великої кількості кожи глибокими хімічними опікамі – це смерть. Гарантована смерть. Більш гарантована, чем смерть від пострілу в груди. На Відміну Від розумово відсталого Генерального прокурора, Влад …

Інших коментарів сьогодні не буде. Будуть дії.