Зцілити опік, рану, герпес на губах, виразку і навіть геморой ви зможете простою кімнатною рослиною!

Прикраса нашого будинку – одна з улюблених речей для багатьох домогосподарок. Але все стає більш цікавим, коли ці рослини виявляються цілющими   Джерело

Сьогодні ми поговоримо про толстянку, більш відомої як крассула. Як тільки ви дізнаєтеся її переваги, то ця рослина стане вашим фаворитом!

Тут ми згадаємо деякі з найважливіших лікувальних властивостей, які ви можете використовувати:

1.опіки, синці, рани і вивихи.

Просто приготуйте компрес з листя крассули, а потім нанесіть її на уражену ділянку і перев’яжіть.

Пов’язки слід міняти кожен раз, коли паста з листя висихає (2-3 години).

2.Артрит, артроз.

У цьому випадку ми повинні витягти сік з 10-15 листя, і перш ніж лягати спати, ми повинні протерти уражену ділянку цим соком.

3.Біль в горлі, тонзиліт.

Як і в попередньому випадку, ми повинні витягти сік з 10 листів і розчинити його в 200 мл води.

Потім потрібно пополоскати цим розчином горло, повторюйте 3-5 разів на день.

Пептичні і дуоденальні виразки.

Щоб скористатися його властивостями в цьому випадку, ми повинні споживати 2 листи щодня, ми повинні ретельно пережовувати його, поки листя не будуть повністю подрібнені.

6.Піелонефріт, цистит.

У цьому випадку ми повинні розчавити 5 листя рослини і розчинити їх в 200 мл теплої води, залиште на 1 годину, а потім процідіть напій.
Вживайте по 1 столовій ложці кожні 15 хвилин перед кожним прийомом їжі. Іншими словами, ми повинні споживати його 3 рази на день.

7.Геморрой.

Для цієї проблеми ви повинні зробити кілька розрізів на листках, і прикладіть до потерпілого місцем, і ви відразу відчуєте полегшення.!

Хоча рослина має потужні лікувальні властивості, ми повинні бути обережні, щоб не перестаратися, тому що при передозуванні можуть з’явитися блювання, діарея та інші проблеми зі здоров’ям!