Звідки взявся вкид про наркозалежність Зеленського? Тільки Петро Олексійович не врахував одну важливу деталь, — журналіст

Ізраїльський майстер «чорних» політтехнологій на службі у Петра Порошенка. Звідки взявся несподіваний інформаційний вкид про наркозалежність Bолодимира Зеленського?

Про те, що Петро Порошенко звернувся за допомогою до відомого ізраїльського майстра «чорних» політтехнологій Моше Клюгхавта стало відомо у понеділок. А вже у вівторок «фахівець» засвітився в коридорах телеканалу «Прямий» — кузня брехні і пропаганди Петра Порошенка.

Повідомляє bbc-ccnn.com

Географія діяльності цього «фахівця» досить широка: Ізраїль, Австрія, Угорщина, Румунія, Грузія… тепер Україна. Bарто відзначити, що робота у Моше Клюгхавта різнобарвна і різнопланова. Моше Клюгхавт проводить, як позитивні, так і негативні і часто брудні кампанії та політтехнології.

Він починав років 8 тому в Ізраїлі, коли як політтехнолог та ідеолог провів в Кнесет партію під назвою «Єврейський дім». До неї увійшли молоді, успішні, право і релігійно орієнтовані ізраїльтяни.

А от у Європі Клюгхавт допомагав політикам лівого крила створювати і упорядковувати політичні партії і рухи, та водночас майстерно знищував конкурентів за допомогою копромату і спритним маніпулюванням інформації.

Нещодавно Міхеіл Саакашвілі також повідомив, що у боротьбі проти Bолодимира Зеленського Петро Порошенко задіє Моше Клюгхавта.

Ну от і маємо перші результати роботи ізраїльського політтехнолога. Педофелія, гомосексуалізм, алкоголізм приліпити до Зеленського нелегко. Тому спробували зайти з боку наркозалежності.

І пішло-поїхало, як брехня по селі. Спочатку про наркозалежність Bолодимира Зеленського почали лаяти шавки Петра Порошенка: Олександр Палій, Тарас Чорновіл та інший непотріб… А ось сьогодні про наркозалежність свого опонента заговорив і сам Петро Порошенко.

Тільки Петро Олексійович не врахував одну важливу деталь: головнокомандувачем не може бути не лише наркозалежна людина, але й інсулінозалежна у тому числі. А тим більше інсулінозалежний пияк.

Rostyslav Demchuk