Звільнений Павло Гриб розповів чому не привітався з Зеленським в аеропорту: що сталося

7 вересня після довгоочікуваного повернення на батьківщину звільнений з полону, де провів два роки, Павло Гриб не привітався з президентом України Володимиром Зеленським.

В інтерв’ю журналістам Павло Гриб сказав, що не втомився за час полону і поки не збирається пишно святкувати своє повернення. Однак він не став тиснути руку президенту, передає “Діалог.ua” з посиланням на “Голос.UA”.

Те, що Павло відмовився пожати руку президенту Зеленському яскраво видно на цьому відео: (Дивитися з 11.00 хв.). Президент закликав його до себе і простягнув руку, але Гриб у відповідь щось сказав і ріку не у відповідь не подав.

“Чому не привітався, тому що не вважав за потрібне”, – сказав Павло. 21-річний в’язень розповів, що росіяни до останнього не говорили нічого про звільнення.

Сьогодні його підняли о 03:00, наказавши зібрати речі. Коли всі були готові, очікування подальших дій розтягнулося на кілька годин. “Потім документи, гроші видали. Гроші, які мої були на рахунку – 1400 з гаком рублів на дорогу і мої гроші”, – сказав Гриб. Зараз він не хоче говорити і згадувати, що з ним було в РФ

Питання про здоров’я трохи дратує його: “Що я, хворий якийсь? Мене всі питають. А мені 21 рік – я не дід якийсь!”.

Нагадаємо, в березні 2019 батько Павла Гриба заявив, що його син серйозно хворий і потребує операції. Вирок російського суду став для нього смертельним вироком.